język

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/partnerstwodlabezpieczenstwa.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Czy relaksując się na Kaszubach odnajdziemy jakieś niedobre mięso i z jakiego powodu należałoby to przetestować?

słoń
Źródło: pixabay.com
Co roku tysiące turystów zastanawia się, gdzie spędzić urlop: nad morzem czy w terenach górzystych? Oczywiście są ponadto różne propozycje, można by np. wyjechać za granicę.

Tags: język, miejsce, sieci, wiedza

Niezwykle odpowiedzialny zawód w roli tłumacza przysięgłego

Londyn
Autor: Rowan Gillette- Fussell
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych czasach komunikacja między krajowymi a zagranicznymi firmami jest konieczna, aby odnieść sukces na rynku światowym. Rozkręcając biznes, dobrze jest zatrudnić odpowiednie osoby, które będą zajmować się kontaktem z zagranicznymi firmami, a także będą mogły przełożyć na język polski pisma od nich jak również umowy.

Tags: biznes, egzamin, język, praca

Profesjonalne tłumaczenie ukraiński staje się coraz w wyższym stopniu kultowe i dostępne w wielu miejscach

tłumaczenie
Autor: _ Kripptic
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli popatrzmy na współczesną sytuację geopolityczną to na pewno odpowiemy sobie na pytanie co tak faktycznie liczy się w dzisiejszym świecie. Naturalnie tych zagadnień będzie wyjątkowo dużo, gdyż świat tak szybko pędzi do przodu, że nieraz ciężko za nim nadążyć, jednak jeżeli chcemy dobrze funkcjonować i posiadać z tego życia faktycznie sporo satysfakcji to przynajmniej winniśmy się starać.

Tags: język, kraj, ogłoszenie

– znajomość języków obcych

praca tłumacza
Autor: ActuaLitté
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach, wraz ze wzrostem zapotrzebowania na usługi tłumaczy, coraz więcej osób zajmuje się świadczeniem takich właśnie profesjonalnych usług. Bez wątpienia komunikacja międzynarodowa stała się w ostatnich latach nader obowiązująca, zwłaszcza w zakresie prowadzenia firmy, lub pozyskiwania pewnego rodzaju sprzętu dlatego też warto uczyć się języków obcych.

Tags: język, tłumaczenia

Czy oferty tłumaczenia są konieczne w dużych firmach?

Słowniki języków obcych
Źródło: http://www.sxc.hu
Prowadzenie związków gospodarczych z obcymi kontrahentami po wielokroć jest zadaniem nadzwyczaj wymagającym. W tym miejscu mowa jest jak najbardziej o znajomości odmiennej kultury, co po wielokroć sprawia nam wiele trudności, niemniej natomiast udana transakcja nie ogranicza się tylko do sfery kulturalnej. W praktyce w szeregu przypadków wymagana jest zarówno spełnienie warunków biurowych, które wymagają posiadania właściwych dokumentów, które oczywiście zostaną przetłumaczone.

Tags: dokumenty, język, pismo, przetłumaczenia, tłumacz, tłumacz przysięgły