pensjonat

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/partnerstwodlabezpieczenstwa.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Weekendowy wypad daleko od domu albo rodzinny urlop? Szukamy fajnych pokoi gościnnych.

projekt domu
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Jeżeli chodzi o polskie warunki, najczęściej pensjonaty i prywatne kwatery urządzane są w taki sposób, iż miło się mieszka i mamy ochotę tam wracać, a gospodarze są mili i szczególnie gościnni. Jednak czasami to, co zachęcająco prezentuje się na ilustracjach, może w rzeczywistości nieco nas rozczarować. Na co zwrócić uwagę przy wybieraniu miejsca do spania, którego poszukujemy w sieci?

Tags: meble, pensjonat, wakacje

Gdzie pojechać na wakacje w tym roku? Co może dać nam wymarzony relaks jak również pozwoli podładować baterie?

uzdrowisko Kołobrzeg
Autor: Jean-Sebastien Roy
Źródło: Ogród pełen cienia
Upragniony urlop. Któż z nas o czymś takim nie myśli i nie marzy pracując za biurkiem? Wypoczynek, relaksowanie się, wolność oraz czas na wiele rzeczy. Pora letnia sprzyja wyjazdom oraz wypoczynkowi. Gdzie się wybrać w tym roku? Polski Bałtyk czy egzotyczne podróże?

Tags: pensjonat, sezon, wakacje

Niezbędne wyposażenie dla hoteli to na pewno odpowiednio umeblowane pokoje oraz galanteria hotelowa

hotel
Autor: Amy Aletheia Cahill
Źródło: http://www.flickr.com
Dla mnóstwa osób posiadanie prywatnej firmy jest szczytem marzeń. Co poniektórzy chcą być właścicielami kolosalnej korporacji, która miesięcznie przynosi duże profity. Inni z kolei wolą się zaszyć w górach bądź nad morzem i prowadzić swój pensjonat, jaki każdego dnia będą odwiedzać goście.

Tags: goście, hotel, pensjonat

Z jakich powodów nadmorskie kurorty dokładają starań, żeby zachęcić turystów poza okresem wakacji.

morze bałtyckie
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Morze Bałtyckie większości będzie się kojarzył z wypoczynkiem w lecie na piaszczystych plażach. I faktycznie w czasie od czerwca do sierpnia nad Bałtyk przyjeżdżają tysiące turystów. Są osoby, które nie wyobrażają sobie nawet innych wakacji, niż w jednym z nadmorskich kurortów, rezygnując z odpoczynku w innych krajach i wybierając właśnie to, co te kurorty proponują.

Tags: kurort, pensjonat, plaża, sezon, wypoczynek

Cudowny urlop nad bałtyckim morzem

noclegi niechorze
Autor: Tatralandia
Źródło: www.tatralandia.sk
Każdy, choć raz, winian udać się nad bałtyckie morze latem. Wiele zieleni, czyste powietrze i piaszczyste plaże, to fakty, które co roku kuszą wielu turystów. wypadałoby dobrej kwatery poszukać w miarę wcześnie.


Mamy wiele nadmorskich kurortów.

Tags: miejsca, nocleg, pensjonat, wypad

Obóz konny – czy należy się wybrać? Czemu będzie to tak popularna forma rekreacji?

wakacje - odzwierciedlenie
Autor: Michal Goszczynski
Źródło: http://www.flickr.com
W ostatnich latach powstaje coraz więcej ośrodków wypoczynkowych, w jakich powinniśmy korzystać z bardzo ciekawej formy aktywności fizycznej, którą jest jazda konna. Takiego typu ośrodki wypoczynkowe cieszą się z roku na rok coraz większą popularnością, zwłaszcza pośród turystów znudzonych tradycyjnym wypoczynkiem.

Tags: dom, IT, obóz, pensjonat, port

Pełne wyposażenie współczesnych hoteli dla rozmaitych grup klientów

spa
Autor: ZnaneNieznane.pl
Źródło: ZnaneNieznane.pl
Osoby zatrzymują się w hotelach z rozmaitych powodów. Czasami przyjeżdżają one na urlop nastawiony na zwiedzanie pięknych miejsc, a innym wraz pragną odpocząć w luksusowym spa. W hotelach zatrzymują się także pracownicy rozmaitych firm, którzy uczestniczą w szkoleniach czy spotkaniach integracyjnych.

Tags: pensjonat, PRacownik, stres

Pomysł na biznes - hotel

Duża kawalerka ze ścianką działową
Autor: Unique Hotels
Źródło: http://www.flickr.com
Rozmyślasz o otwarciu niewielkiego hotelu lub pensjonatu, ale lękasz się mnóstwa formalności do załatwienia? Na darmo! Ten biznes nie jest obwarowany żadnymi zezwoleniami a wyłącznie regulacją o turystyce.


Minione lata pokazują ciągły przyrost inwestycji na hotelarskim rynku.

Tags: ludzie, pensjonat, problem, zakup

Jak można w szybki sposób znaleźć atrakcyjne pokoje w Legnicy?

Legnica
Autor: Serge Bystro
Źródło: http://www.flickr.com
Wybierając się na wyjazd do Legnicy bezspornie jedną z rzeczy potrzebnych do załatwienia jest nocleg. Na szczęście dzisiaj nietrudno znajdziesz pokoje w Legnicy, bowiem oferta hoteli czy pensjonatów na terenie Legnicy jest faktycznie obszerna. Niezależnie od tego czy poszukujesz stylowego apartamentu lub skromnego pokoju - bezspornie uda Ci się coś odszukać.

Tags: apartament, najprościej, najszybszy, nocleg, pensjonat, standard, Zakwaterowanie