stok

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/partnerstwodlabezpieczenstwa.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Wyprawa na narty do Włoch - gdzie pojechać i z jakich atrakcji skorzystać?

narciarze na stoku
Autor: fabianpimminger
Źródło: http://www.flickr.com
Każda szanująca się kotlina narciarska we Włoszech zapewnia nieduże ośle łączki, odpowiednie szkółki narciarstwa i szerokie łagodne stoki dla młodych narciarzy. Pośród narciarzy z całej Europy olbrzymią popularnością cieszy się słynna Dolina Słońca, czyli rejon Val di Sole . Najwięcej jest w rzeczy samej tras dla zaawansowanych narciarzy, są też szlaki czarne przeznaczone zaledwie dla prawdziwych profesjonalistów.

Tags: dom, dzieci, region, rok, stok

Karkonosze - idealny pomysł na udany oraz aktywny urlop

noclegi szklarska poręba
Autor: Mermaid Properties Sp. z o.o.
Obszar Dolnego Śląska to region niezwykle obfitujący w różnego rodzaju atrakcje, jakie zadowolą każdego. Począwszy od urokliwych, małych miasteczek oraz uzdrowisk przez wspaniały Wrocław czyli serce województwa, finiszując na magicznych Karkonoszach.

Tags: hotel, rodziny, stok, szklarska poręba, wizy

Wakacje nad morzem

festiwal
Autor: Damian Gadal
Źródło: http://www.flickr.com
Niedługo wakacje i jak każdego roku nad krajowe morze wybierają się tłumy urlopowiczów, zwłaszcza z pociechami. Spośród wielu pięknych miejscowości nad morzem pożądane byłoby wyłonić Pobierowo.


Ta miejscowość uważana jest za jedną z najładniejszych nadmorskich miasteczek w naszym kraju.

Tags: plan, stok, temat, wakacje, życie

Jak przygotować się do wyjazdu na narty?

Wyposażenie
Źródło: pixabay.com
Pomimo, iż za oknem w najlepsze trwa złota polska jesień, to już dzisiaj warto pomyśleć o zimowej wyprawie w góry na stok. Odpowiednie przygotowanie się do szaleństwa zimowego na stoku stanowi bazę udanego i bezpiecznego szusowania.


Przede wszystkim należy pamiętać, iż zjazdy na nartach, to nie jedynie miłe spędzanie wolnego czasu, ale również ogromny wysiłek fizyczny.

Tags: ćwiczenia, góry, narty, stok

Harcerstwo - czy warto zapisać do niego latorośl?

wizy
Autor: Sofitel Dubai Downtown
Źródło: http://www.flickr.com
„Chciałbym się zapisać do harcerzy” – to zdanie usłyszał zapewne niejeden rodzic. Trudno jednak podjąć decyzję, jeżeli zupełnie nie wiemy, czego nasze dziecko może się tam nauczyć.


Rzecz jasna, wszyscy kojarzymy tą organizację, uniform, niektóre ceremoniały, lecz nie zawsze jest jasne, czym tak naprawdę zajmuje się ta społeczność.

Tags: SPA, stok, życie

Sposób na udany zimowy urlop

apartamenowiec
Autor: MelisaTG
Źródło: http://www.flickr.com
Chyba wszyscy marzymy o tym, by po długich godzinach spędzonych na pracy, w marketach, czy wypełniając pozostałe obowiązki dnia codziennego móc w końcu wypocząć.

Tags: kraj, stok, urlop, wiedza

W jaki sposób umeblować salon w bloku?

konferencja
Autor: Sebastiaan ter Burg
Źródło: http://www.flickr.com
Mieszkanie w bloku nierzadko kojarzy się z malutkimi, skomplikowanymi do zagospodarowania przestrzeniami. W ogóle jednakże nie musi takie być, wystarczy wyłącznie troszeczkę wyobraźni, aby zamienić nasze nie zawsze ogromne M w przestronne wnętrze.

Tags: las, rok, SPA, stok

Japonia jako chętnie uczęszczany teren

pieniądze
Autor: iStockphoto.com
Mnóstwo ludzi szuka interesujących zakątków świata, ażeby poznać całkiem różną kulturę i nacieszyć oczy doskonałymi zabytkami. W ostatnim okresie jednym z chętnie zwiedzanych państw jest Japonia.

Tags: dom, stok, wyspa

Usługi hotelarskie w pigułce, a więc w jaki sposób założyć hotel czy pensjonat?

miejsce
Autor: Pawel Pacholec
Źródło: http://www.flickr.com
usługami hotelarskimi nazywamy krótkotrwałe wynajmowanie domów, pokojów, mieszkań czy też noclegowych miejsc. Oczywiście, miejsca, w których świadczone będą usługi hotelarskie, muszą spełniać odpowiednie wymogi sanitarne i te dotyczące wielkości i wyposażenia obiektu.


Zanim przedsiębiorca zacznie świadczenie hotelarskich usług, musi uzyskać zaszeregowanie hotelu do właściwej kategorii.

Tags: komfort, stok, usługa, warunki, życie

jazda na nartach jako najbardziej popularny sport zimowy

narty włochy
Autor: Nujotajiem.lv Palki.lv
Źródło: http://www.flickr.com
Jazda na nartach przez dziesięciolecia urosła do bardzo znanego sportu zimowego na świecie. Jadąc na nich dbamy o swą tężyznę fizyczną i należyte samopoczucie na świeżym powietrzu.

Tags: narciarz, narty, natury, stok, wypoczynek