turystów

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/partnerstwodlabezpieczenstwa.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Co trzeba zobaczyć podróżując Tajlandii?

Gdańsk
Autor: Nina
Źródło: http://www.flickr.com
Kraj Uśmiechów to jeden z najbardziej popularnych kierunków, jeżeli chodzi o Azję Południowo-Wschodnią.


Mnóstwo turystów preferuje Tajlandię jako miejsce swojego pierwszego wyjazdu do Azji. Tajlandia bowiem spełnia wszystkie fundamentalne warunki - jest całkowicie bezpiecznym krajem, ma okazałą propozycję noclegową praktycznie w przeróżnych cenach, niezwykle swobodnie podróżuje się po owym państwie, możesz spożyć smaczne pikantne potrawy a także jest dość egzotyczna.

Tags: państwo, Podróżni, turystów

Lwów - poradnik kulinarny

Lwów
Autor: Jagoda♥Gio♥Maya
Źródło: http://www.flickr.com
Dzisiaj wpis o tym, co wszystkie tygryski kochają najbardziej - czyli o jedzeniu. Jak dotrzeć do Lwowa, gdzie szukać noclegów, co koniecznie zwiedzić, a co można sobie odpuścić, ile będzie kosztowała taka wyprawa na weekend - to wszystko już wiecie z poprzednich wpisów. Dzisiaj odkrywamy przez Wami kulinarne tajemnice Lwowa - sprawdzamy, z jakiego jedzenia słynie Lwów i co powinno najbardziej zachwycić przyjeżdżających tam turystów.

Tags: las, potrawy, temat, turystów, weekend

Czy tego roku popularne okażą się te same kierunki wakacyjne jak w 2016? Co wpływa na wybór kraju na urlop?

wakacje kanada
Autor: Wambierzyce.pl
Źródło: Wambierzyce.pl
Planowanie urlopu warto zacząć wcześniej. W ten sposób można liczyć na lepsze ceny. Jeśli chcemy zaplanować wyjazd samodzielnie, to możemy łapać dobre promocyjne ceny, gdy chodzi o bilety na samolot, z kolei korzystając z z tego, co oferują biura podróży, także warto przekonać się, co mogą zaoferować, bo kupując wycieczkę dużo przed terminem, można liczyć na atrakcyjne promocje.


Gdy chodzi o wycieczki 2017, to dużo ludzi stale woli system last minute, gdzie planują tyko datę urlopu, a na sam kierunek decydują się na parę dni przed rozpoczęciem urlopu.

Tags: lot, możliwości, turystów, wakacje, wycieczki

Hotel w kołobrzegu dla urlopowiczów

bus
Autor: Arnaud Abadie
Źródło: http://www.flickr.com
Hotel w kołobrzegu odwiedzany jest z reguły przez wczasowiczów w czasie wakacji. W innych okresach roku w takim hotelu przebywają osoby, które przyjechały do wspomnianego miasta w celach rodzinnych lub zawodowych.

Tags: hotel, hotele, okres, turystów, wakacji

Gdzie możemy spędzić weekend majowy za granicą?

święta wielkanocne w górach
Źródło: http://www.sxc.hu/
Jeśli szukamy faktycznie najlepszego sposobu na to jak spędzić wolne dni, majowy weekend w górach będzie najlepszym sposobem

Tags: domu, park, sport, turystów

Eskapada w górskie krainy? Koniecznie warto mieć właściwą kurtkę i dobrą bieliznę

Co po maturze? Szkoła policealna!
Autor: iStock.com
Źródło: iStock.com
Turystyka górska cieszy się zdecydowanie większą popularnością. O ile wybierzemy się w lecie w Tatry to bez wątpliwości spotkamy się z setkami globtroterów podążającymi tym samym szlakiem co my.

Tags: podróżnik, rejon, szlak, turystów

Noclegi nad morzem – czemu należy wybrać Kąty Rybackie? Czy należy wybrać spokojny nocleg na wsi lub korzystniej korzystać z noclegów w nadmorskich kurortach?

widok
Autor: PhillipC
Źródło: http://www.flickr.com/
Morze Bałtyckie to jedno z najchętniej odwiedzanych latem punktów w Polsce. Sprzyja temu nie jedynie letnia, upalna aura, ale również to, iż nadmorskie miejscowości proponują turystom naprawdę doskonałe warunki do odpoczynku.

Tags: baza, pogoda, rzeczy, turystów, wypoczynek

Kiedy jechać w góry?

wielkanoc w górach
Autor: Capture The Uncapturable
Źródło: http://www.flickr.com
Góry to przede wszystkim wspaniałe krajobrazy, czyste powietrze, cudowna przyroda oraz dzikie zwierzęta.


Owe atrakcje zapewnione mamy właściwie o każdej porze roku. Lecz kiedy najlepiej wybrać się w góry tak aby w pełni skorzystać z ich wdzięków zależy od osobistych priorytetów każdego wagabundy.

Tags: czas, natura, przyroda, szlak, turystów