Jak zwiększyć bezpieczeństwo na drogach?

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/partnerstwodlabezpieczenstwa.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Przenośniki ślimakowe w transporcie w zakładach przemysłowych

Fabryka
Autor: Cory M. Grenier
Źródło: http://www.flickr.com
Wszelkie procesy produkcyjne nie mogłyby istnieć, bez odpowiedniego transportu technologicznego. Najważniejszym jego działaniem jest dostarczanie następnych wyrabianych części na właściwe etapy, gdzie poddawane są one następnym procesom produkcyjnym.

Tags: bezpieczeństwo, magazyny, narzędzie, przenośniki, systemy, transport, Urządzenia, urządzenie

Działania wiążące się z naprawą ciężarówek

samochód cieżarowy Scania
Autor: Alan Sansbury
Źródło: http://www.flickr.com
Ciężarówki zostały stworzone do pracy w ciężkich warunkach i stałej eksploatacji. Z czasem jednak niektóre elementy się zużywają – hamulce, ogumienie, amortyzatory i pozostałe elementy narażone na działanie mocy dużo większej, niż w sytuacji aut osobowych. Awaria którejś z wymienionych części w trasie może wiązać się z duża liczbą niedogodności czy nawet niebezpieczeństwem dla życia. Dlatego istotne jest, żeby regularnie sprawdzać stan auta ciężarowego w specjalistycznym warsztacie samochodowym, a przy sobie posiadać zawsze numer do firmy trudniącej się holowaniem tego rodzaju samochodów.

Tags: firma, klocki, naczepa, praca, samochód, systemy, usterka, wypadek

Komfortowe transporty na zachód

transport
Autor: MBWA PR
Źródło: http://www.flickr.com
Popularność Niemiec pośród migrantów zarobkowych nieustannie rośnie. Rozstrzygająca bywa sąsiedztwo, wielkość rynku pracy i rozpiętość ofert.

Tags: geografia, Granica, ogrodnictwo, praca

Usługi transportowe - czego unikać, a na co zwrócić uwagę, przy podejmowaniu decyzji o wyborze firmy transportowej

Usługi transportowe
Autor: tommy japan
Źródło: http://www.flickr.com
Prowadząc jakąkolwiek firmę handlową w dzisiejszych czasach – nadchodzi ten moment, gdy jesteśmy zmuszeni do tego, aby liczyć z musem podjęcia decyzji o rodzaju transportu naszych wyrobów. Do wyboru mamy dwie opcje – dostarczanie towarów za pomocą własnych pojazdów i możliwość korzystania z usług przewozowych.

Tags: firma spedycyjna, logistyka, transport

Wsparcie w odprawie celnej

odprawa celna
Autor: Nelson L.
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach powinno być prościej, a tymczasem zdawać by się mogło, że niemalże , co krok pojawia się jakiś mur, dosłownie i w przenośni. Nie da się nawet nadać spokojnie jakiejkolwiek paczki za granicę bez odprawy celnej, a skąd niby mamy o tym wszystkim mieć pojęcie? Otóż kiedy już musimy coś zrobić, zaczynamy sprawdzać, co i jak. Tak, więc obowiązuje nas wszystkich odprawa celna eksportowa. Wszyscy, czyli Ci, którzy mają zamiar wyprowadzić towar krajowy poza wspólnotowy obszar celny.

Tags: dokument, Eksport, odprawa

Zadbaj o dobre pojemniki dla własnej działalności, dostosowując je do okoliczności i potrzeb

Zbiornik na paliwo
Źródło: http://environmental.kingspan.pl/
Składowanie składników oraz gotowanych wytworów okazuje się ważną częścią cyklu produkcyjnego, dlatego ważnego znaczenia nabierają też pojemniki, w jakich składowane są konkretne płyny oraz mieszanki. Prawie w każdym sektorze przetwórstwa wykorzystuje się pojemniki. Muszą one odznaczać się rzeczywiście doskonałą jakością i wypełniać wymagania poszczególnych czynników.

Tags: ciecze, dom, materiały, osprzęt, przemysł

Auta ciężarowe – co dobrze jest wiedzieć dziś na ich temat, zanim podejmie się decyzję o kupnie odpowiedniego auta?

ciężarówki
Autor: Jean-Pierre
Źródło: http://www.flickr.com
Flota samochodowa ma dla firm zajmujących się transportem podstawowe znaczenie, w związku z tym nie należy się dziwić, że z reguły takie przedsiębiorstwa starają się o nią możliwie jak najlepiej zatroszczyć, mając dzięki temu gwarancję, że sprostają wymaganiom własnych konsumentów. Na szczęście, współczesne samochody ciężarowe prezentują rzeczywiście dosyć wysoki poziom. Dużym zainteresowaniem cieszą się używane samochody ciężarowe. Czemu?

Tags: Auto, firma transportowa, pojazd

Nie możesz znaleźć zatrudnienia? Być może prawo jazdy na samochody ciężarowe ułatwi Ci jej odnalezienie

ciężarówka
Autor: Bernd Hutschenreuther
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych czasach mnóstwo firm bazuje na wysyłce towarów do klientów. Jeszcze kilka lat temu sprawunki w internecie nie były tak bardzo lubiane jak dziś, dlatego też osoby bezrobotne muszą zainteresować się firmami transportowymi.Ewidentnym jest, iż do prowadzenia auta ciężarowego potrzebne jest zdanie sprawdzianu państwowego na prawko klasy C. Jeśli takie będziemy mieć to pomyślnie uda nam się zdobyć stanowisko w tej branży.

Tags: auto ciężarowe, części, inwestycja, prawo jazdy

Zagwarantuj swojemu zakładowi optymalne wyposażenie w postaci zbiorników ciśnieniowych najlepszej jakości

zbiorniki dla hali przemysłowej
Autor: U.S. Department of Agriculture
Źródło: http://www.flickr.com
W przypadku przemysłu bardzo istotne staje się wykorzystanie odpowiednich elementów, maszyn oraz zbiorników. Posiada to znaczenie dla wydajności przeprowadzanych zadań, jak też dla bezpieczeństwa pracujących ludzi. W momencie, jeśli organizujemy miejsca pracy w swoim zakładzie przemysłowym, należy postarać się o należyte wyposażenie.

Tags: hale, obiekty, przemysł, taśmy transportowe, zakłady

Sprawny tranzyt ładunku w odległe miejsca na świecie jak i pomoc w odprawie celnej.

statek transportowy
Źródło: http://sxc.hu/
Od pokoleń żegluga morska była szczególnie istotnym elementem ekonomii wielkich imperiów. Dzięki przewozie dóbr rozszerza się lokalny rynek, a wielu kupców zarabiało swe majątki. Od wspomnianych dni minęły wieki.

Tags: firmy, magazyn, samochody, samoloty, transport, żegluga